Richmondin Tabitha-tuoli on ihanasti pehmustettu ja miellyttävä istua. Tabitha-tuolin verhoilu on pehmeää samettia ja jalat mustaa metallia. Tabitha-tuoli on käsinojallisen Giovanna-tuolin pikkusisko.

Tabitha-tuolin verhoilu on helppohoitoista samettikangasta (100% polyesteri). Tuoli on tilattavissa verkkokaupastamme kolmessa värissä: beige, tummanruskea ja okra.

Monikäyttöinen tuoli sopii niin työpöydän kuin ruokapöydänkin ääreen.

Hollantilainen Richmond huokuu ylellisyyttä ja tyyliä! Richmondin huonekalut eivät jätä ketään kylmäksi, sillä Richmondille kelpaa vain paras niin designin, materiaalien kuin tuotannon saralla. Lopputuloksena on valikoima tuotteita, joita kukaan muu ei koskaan ole tehnyt eikä tule tekemään. Richmond vie eleganssin kokonaan uudelle tasolle.

Tutustu myös muihin Richmondin tuotteisiin.

Mikäli et löytänyt etsimääsi Richmondin tuotetta verkkokaupastamme, ei hätää. Richmondin koko mallisto on tilattavissa Kruunukalusteen myymälöistä ja verkkokaupan asiakaspalvelusta. Mallistoon voi tutustua Richmondin kuvastossa.

Tuotevideot

Koko:
49 x 62 x 86 cm (leveys, syvyys, korkeus).

Värit:
Khaki, harmaa, okra.

Materiaalit:
Kangasverhoilu 100% polyesteri.
Metallijalat.

Väri

, ,

Materiaalit

, ,

Verhoilumateriaali

,

Verhoiluväri

, ,

Jalkaväri

Runko

Richmond Tabitha-tuoli

Richmondin herttainen Tabitha-tuoli on samettiverhoiltu ja pehmustettu.

Tämä tuoli on tilaustuote. Klikkaamalla haluamaasi väriä saat näkyviin ajantasaisen tiedon myymälöiden esittelykappaleista.

Lue lisää

385,00 

Tyhjennä

Tilaustuote: toimitusaika 6-8 viikkoa

Tuotearvostelut

Tuotteella ei ole vielä arvosteluita.

Ole ensimmäinen, joka arvostelee tuotteen “Richmond Tabitha-tuoli”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *