Variston myymälä, Vantaa

Vantaan myymälämme palvelee Varistossa kauppakeskus Viisarin läheisyydessä Kehä III:n varrella.
Myymälä on avoinna arkisin arkisin kello 10–19, lauantaisin kello 10–17 ja sunnuntaisin kello 12–16.
Tervetuloa asioimaan!

VARISTO VANTAA

Reittiohje

Yhteystiedot ja aukioloajat
Kalustetie 1 (Kehä III)
01720 VANTAA
Puh. (09) 8494 470
vantaa@kruunukaluste.fi
Aukioloajat:
Ark. 10–19 | La 10–16 | Su 12–17

NOUTOVARASTO VARISTO
HAKONEN SOLUTIONS
Martinkyläntie 47
01720 VantaaPuh. 020 160 5111 (kotiinkuljetus)
Puh. (040) 353 4526 (noutoasiakkaat)
Sähköposti viisari.varasto@hakonen.fi
Aukioloajat: Ma-la 10–20

Marko Aarnio

myymäläpäällikkö
p. +358 50 30 454 11
marko.aarnio@kruunukaluste.fi

Ari Leinonen

myyntineuvottelija
p. +358 44 509 5075
ari.leinonen@kruunukaluste.fi

Ari Saviaro

myyntineuvottelija
p. +358 43 825 9881
ari.saviaro@kruunukaluste.fi

Vesa Varelius

myyntineuvottelija
p. +358 43 824 4754
vesa.varelius@kruunukaluste.fi

Oskari Leino

myyntineuvottelija
p. +358 43 825 2494
oskari.leino@kruunukaluste.fi

Back to top