Pyöreä Laurion-pöytä
Brafabin Laurion-pöytä on pyöreä, tiikkinen terassipöytä, jonka ääressä mahtuu kokoontumaan suuremmallakin porukalla. Pöydän halkaisija on 150 cm.
Pöydän korkeus on 74 cm. Pöydässä on aito tiikkikansi ja musta metallijalka.
Pöydän kannen valmistusmateriaali on tiikki. Tiikin lämpimän sävyn säilyttämiseksi suosittelemme käsittelemään pöydän säännöllisesti tarkoitukseen sopivalla hoitoaineella. Näin pöytä säilyy kauniina pitkään!
Yhdistä pöytä puutarhatuoliemme kanssa.
Katso täältä myös muut valikoimamme ulkoruokapöydät ja terassipöydät.
Brafabin koko mallisto on tilattavissa Kruunukalusteen kautta. Mikäli olet kiinnostunut muista koko- tai värivaihtoehdoista tai Brafabin muusta mallistosta, suosittelemme ottamaan yhteyttä myymälöihimme tai verkkokaupan asiakaspalveluun.
Ruotsalainen Brafab on yksi tunnetuimmista ja suosituimmista puutarhakalusteiden valmistajista kaikissa pohjoismaissa. Brafab-puutarhakalusteet vetoavat kesäpihan sisustajiin selkeillä ja yksinkertaisilla muodoilla, perinteillä ja harmonisilla värimaailmoilla. Brafab-puutarhakalusteet ovat kestäviä, laadukkaita ja ajattoman tyylikkäitä.
Tuotevideot
Koko:
Ø 150 x 74 cm (halkaisija, korkeus).
Materiaalit:
Tiikki, metalli.
Tutustu myös muihin puutarhakalusteisiimme.
Yhteensopivia tuotteita...

Brafab Delia ruokapöydän tuoli
Koko 47 x 58 x 82 cm, alumiini.




- 10 %

Brafab Delia-tuoli
Koko 55 x 55 x 80 cm, alumiini.





Brafab Delia-käsinojatuoli
Koko 55 x 63 x 85 cm, alumiini, tekstileeni.


Saatat myös pitää...

Brafab Samvaro-ruokapöytä
Koko Ø 140 x 73 cm, alumiini, lasi.



- 10 %

Cane-line Glaze-ruokapöytä
Koko Ø 147 x 73 cm, useita vaihtoehtoja.
- 10 %

Brafab Circus-ruokapöytä, pyöreä
Kolme kokoa, tiikki.
- 10 %

Cane-line Aspect-ruokapöytä, pyöreä
Koko Ø144 x 74 cm, useita vaihtoehtoja.
- 10 %

Cane-line Joy-ulkopöytä
Koko Ø 144 cm, eri vaihtoehtoja.



- 10 %
Tuotearvostelut
Tuotteella ei ole vielä arvosteluita.