Tyylikäs sängynpääty viimeistelee huoneen

Uness EcoDesign on sänkysarja, joka on valmistettu mahdollisimman pitkälle kierrätetyistä ja luonnonmateriaaleista. EcoDesign-sängyt ovat hyvän unen ytimessä ja niissä on kiinnitetty erityistä huomiota toimivuuteen.

EcoDesign-sängyn ihanan pehmeä hiekanvärinen verhoilukangas on valmistettu kierrätetyistä pulloista.

EcoDesign-sängynpääty on saatavissa kolmessa koossa:

  • 160 cm
  • 180 cm
  • 200 cm

Päädyn korkeus on 140 cm ja jalat tuovat sille 12 cm lisää korkeutta.

Huomaathan, että tuotekuvassa 180 cm leveässä sängyssä on 200 cm leveä pääty. Voit valita joko sängyn levyisen tai kokoa isomman päädyn, jolloin se tulee sängyn sivuilta hieman yli.

Pääty on irrallinen.

Kotimainen Uness valmistaa korkealaatuiset sängyt Seinäjoella. Uness-sängyt ovat kestävä sijoitus hyvään uneen ja elämänlaatuun.

Koot:

  • 160 cm
  • 180 cm
  • 200 cm
    Korkeus 140 cm + jalat 12 cm

Materiaalit:
Puu, metalli, kierrätetyt juomapullot, polyesteri, lyocell.

Tutustu myös muihin jenkkisänkyihimme.

Materiaalit

, , ,

Verhoilumateriaali

Verhoiluväri

Runko

Valmistusmaa

Koko

, ,

Uness EcoDesign-sängynpääty

Uness-logo

Uness EcoDesign-sängynpääty viimeistelee sängykokonaisuuden kauniisti. Saatavissa 160 cm, 180 cm ja 200 cm leveänä.

EcoDesign-sängynpääty on tilaustuote.

Lue lisää

770,00 850,00 

Tyhjennä

Tilaustuote: toimitusaika 6-8 viikkoa

Yhteensopivia tuotteita...

Tuotearvostelut

Tuotteella ei ole vielä arvosteluita.

Ole ensimmäinen, joka arvostelee tuotteen “Uness EcoDesign-sängynpääty”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *